Karşıya Koltuk Döşeme ve Kaplama Hizmeti

Koltuk Döşeme

Günümüzde artan mobilya fiyatları ile birlikte evlerinde ki eski ve demode mobilyaları yenilemek isteyenlerin adresi koltuk döşeme ve kaplama hizmetidir. 16 Yıllık tecrübemiz ile eski koltuklarınızı mağazadan yeni alınmış gibi yeniliyoruz. Bizlere aklınızda ki tüm sorular için ulaşabilirsiniz.

Hizmet Puanı :
5/5

Sandalye Döşeme

Kirlenmiş ve eskiyen sandalyelerinizi uygun fiyatlar ile yenileyebilirsiniz. İstediğiniz kumaş ve rengi seçerek evinizin havasına uygun trend koltuk takımlarınızı kaplayabiliriz. Mağazadan almak yerine kaplatarak %70 tasarruf edebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen bizlere ulaşın.

Hizmet Puanı :
4.5/5

Karşıyaka koltuk döşeme

İzmir koltuk tamircisi olarak Karşıyaka’nın bütün mahallerine koltuk kaplama ve döşeme hizmeti vermekteyiz. Bizlere merak ettikleriniz veya tavsiyeler için ulaşabilirsiniz, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Hizmetimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin evinden mobilyalarını özenle alıyoruz ve atölyemize getiriyoruz. Mobilyalarımızı baştan aşağıya sizin istediğiniz şekilde yeniledikten sonra koruyucu ambalajı ile evinize kadar teslim ediyoruz.

16 yıl önce kurulan atölyemizde Karşıyaka’da koltuk, sandalye, berjer vb. birçok mobilyanın  kaplama ve döşeme, hizmetini yapmaktayız. Bizler için her zaman öncelik müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu memnuniyeti sağlamak adına en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız.

Karşıyaka’mızın en eski atölyelerinden birisi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İzmir Koltuk Tamircisi

izmir koltuk kaplama ve döşeme hizmeti

Koltuk Kaplama Hizmetimiz Hakkında Karşıyaka'daki Değerli Müşteri Yorumları

Sık Sorulan Sorular

1Karşıyaka koltuk döşeme fiyatları

Koltuğunuzun türüne ve seçeceğiniz kumaşa göre koltuk döşemenin fiyatı belirlenmektedir. Örnek olarak deri ön planlı chester türü koltuklarda işçilik ve tekrar deri kaplatılacaksa fiyat artmaktadır. Klasik koltuk takımlarında ise daha uygun fiyatlar söz konusudur. Sol tarafta bulunan whatsapp butonu aracılığıyla bizlere ulaşıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

2Neden mağazadan almak yerine koltuk kaplatmalıyım ?

Karşıyaka'da herhangi alacağınız sıfır bir koltuk ücretinin %70-%80 daha az ücret ödeyerek beğendiğiniz sıfır koltuğa dönüştürebiliriz, böylelikle aslında hem tasarruf etmiş olursunuz hem koltuğunuzun iskeletini yeniden kullanıldığı için ağaç kesilmez ve doğanın korunmasında katkınız olur.

3Koltuk döşeme modelleri nelerdir ?

Birçok koltuk döşeme modeli ve kumaşı bulunmaktadır. Aralarında seçim yapmak bazen zor olabilir. Genel olarak evinizin havasına uyacak veya trend olan renkleri ve kumaş türlerini seçebilirsiniz.

Tıkla ARA