Hakkımızda

Akdeniz Koltuk, 2005 yılından beri hizmet vermekte olan döşeme alanında uzmanlığı bulunan mobilya imalatçısı firmadır. Ağırlıklı olarak koltuk tamiri, özel sipariş koltuk imalatı, mobilya cila işlemleri, boya, temizlik, yüz değişimi, sünger değişimi gibi alanlarda çalışmakla birlikte döşeme alanında her türlü faaliyette bulunmaktayız.

Ev ve ofislerin  ihtiyacı olan, döşeme tamiri işlemlerinde gelişmiş teknolojileri ve yüksek kalitedeki materyallerle çalışmakta ve mükemmel sonuçları vaad etmekteyiz. Kadromuzun uzmanlığı sayesinde ihtiyaçlar en kusursuz biçimde giderilmektedir. Koltuk tamiri yaptırarak, yeni alınacak bir koltuk veya takımdan çok daha iyi sonuçlara ulaşabileceğiniz konusunda iddialıyız. Her gün onlarca işlem yapan firmamızın bu konudaki deneyimine güvenebilirsiniz.

Akdeniz koltuk, çöpe gidecek eşya sayısını azaltmakla övünmekte, bununla birlikte yenisinden çok daha iyi sonuçları ortaya çıkarmakla gururunu katlamaktadır. Eski imalatlarda kullanılan üst sınıf iskeletin avantajları ile modern teknolojinin ürünü olan tekstil ve süngerleri kullanarak mükemmel sonuçları çıkara bilmekteyiz. Böylelikle daha ucuza çok daha kaliteli ürünlere sahip ola bilmektesiniz.

Firmamız, temizlik, yüz değişimi, sünger değişimi, cila-boya, iskelet tamiri gibi yenileme işlemlerinin yanı sıra koltuk yapımı ve özel sipariş koltuk imalatı da yapmaktadır. Özel mekanlar için özel tasarım döşeme ürünleri üretebildiğimiz gibi, tamamen kafanızda şekillendirdiğiniz herhangi bir ürünü de imal edebilmekteyiz.  Özel yapım koltuk ve oturma gruplarını satın almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmamızın kendi tasarımı olan ürünlerinden satın alabileceğiniz gibi, dilerseniz kendi projenizin siparişini de verebilirsiniz. Her şekilde satın alacağınız ürünlerin en yüksek standartlarda olacağından emin olabilirsiniz. Firmamızın imalatını yaptığı ürünler hiçbir şekilde modüler ürünlerle ve market mobilyaları ile kıyaslanamayacak kadar yüksek vasıflara sahiptir. Kullanım ömürleri arasında marjinal farklar olup, bizim imal ettiğimiz ürünler bu ürünlerden en az 5 kat daha uzun ömürlü olduğunu iddia etmemiz yanlış olmayacaktır. Ayrıca bizden alacağınız koltukların kalitesi kaplamasından süngerine kadar her noktasında belirgin biçimde hissedilecek niteliklerde olacaktır.

Vizyonumuz

Modern çağı takip etmek, yeni teknolojiler ışığında işimizi en yüksek standartlara getirecek gelişmeleri bünyemize katmak birincil amacımızdır. Bunun yanında müşteri memnuniyeti için gerekli tüm prosedürleri geliştirmek ve iletişim kalitesini yüksek tutarak ihtiyaçları ve talepleri doğru anlamak, bu sayede kusursuz sonuçlara ulaşmayı garantilemek gayesi ile çalışmaktayız. Elbette vizyonumu en iyi işi en uygun fiyatlarla ortaya koymak ve her zaman sektörün işaret edilen firmalarından birisi olmaktır. Dürüst, iyi niyetli ve kaliteli işletmecilik anlayışı ile birlikte yüksek standartlardaki teknik kapasitemizi bir araya getirip, en iyi firmalardan olarak kalmak nihai olarak vizyonumuzun çerçevesi olmaktadır. Elbette sıfır şikayet ve %100 memnuniyet de vizyonumuzun ayrılmaz parçalarıdır.

Misyonumuz

Toplumsal fayda yaratacak ürün ve hizmetleri üretmek. Kendimizle birlikte ulusumuzun bekasına hizmet edecek yüksek standartlarda ürün ve hizmetleri ortaya koyarak ekonomik fayda yaratmak. Müşterilerin işlemlerden azami faydayı elde etmesini sağlamak. Kaliteli imalat ve tamir çözümleri üreterek ekonomik faaliyetler içerisinde katma değer yaratmak işletmecilik misyonlarımızdır. Mobilya sektöründe kurumsallaşmayı teşvik etmek ve böylece sektörün ileri gitmesine yardımcı olmak ise sektörel misyonumuzdur. Ayrıca iyi niyetle samimi çabayı sarf ederek, aldığımız ücretin karşılığını vermek etik misyonunu da canı gönülden benimsemiş olduğumuzu gururla beyan ederiz.