Genel

Koltuk Kaplama Öncesi ve Sonrası

Koltuğunuz için kaplama ve döşeme hizmeti aldıktan sonra koltuklarınızın nasıl görüneceğini mi merak ediyorsunuz ? Sizler için İzmir koltuk kaplama hizmeti almış müşterilerin koltuklarının öncesi ve sonra ki hallerini toparladık ve sizlere sunduk. Görsellerde ki bütün kumaş rengi ve çeşitleri tamamıyla müşterinin beğenisi ve isteğine göre seçilmiş ve döşenmiştir.

Sizlerde eskiyen koltuklarınızı sanki mağazadan yeni alınmış modern ve yepyeni bir koltuğa çevirmek için bilgi almak veya fiyat sormak için bizleri arayabilirsiniz, sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Tüm görseller izmirkoltuktamircisi.com Akdeniz Koltuk Atölyesine Aittir. Görsellerin başka platformlarda kullanılması yasaktır.

Demode klasik koltuk takımı döşeme öncesi

Rengi ve kumaşı solmuş ve eskimiş koltuk takımı için bize ulaşan müşterimiz ile onların istediği doğrultuda yeni şeklini belirledik, koltuk takımını evinden alıp İzmir koltuk döşeme atölyemize getirdik. Döşeme hizmetimizi titizlikle uyguladık ve sonuç ;

Eski köşe takımı

Rengi solmuş koltukları müşterimizin isteğini analiz ederek, istediği renk, kumaş ve sünger ile değiştirerek yepyeni bir koltuğa dönüştürdük

Döşenmiş köşke koltuk takımı

Köşe takımı önceki hali

Süngerleri çökmüş ve rengi solmuş eski koltuk takımını müşterimiz ile karşılık görüşerek yapılacak hizmette anlaştık. Müşteri tarafından belirlenen yumuşaklıkta sünger modeli ve kumaş ile koltuk döşeme hizmeti verdik.


Klasik koltuk takımı öncesi

Müşterimiz bizi aradığında klasik koltuk takımının artık demode olduğunu ve daha modern bir koltuk takımı istediğini belirtti, bizlerde müşterimizin isteği doğrultusunda modern ve şık renklerle koltuklarını kapladık.

Klasik koltuk takımı sonrası

Klasik köşe L koltuk

Eski ve demode köşe takımını bayram öncesinde yenilemek isteyen müşterimizin isteği doğrultusunda koltuklar kaplandı. Bayram öncesinde evine teslim edildi.

Yeni kaplanmış L koltuk

Eski klasik koltuk

Klasik koltuk takımı Chester Koltuğa dönüştürmek isteyen müşterimiz bizlere ulaştı, bizler de Chester’ın o asil havasından esinlenerek koltuklarını kapladık.

Chester koltuk kaplama sonrası

Eski ve moda dışı renge sahip klasik koltuk takımı öncesi

Müşterimiz bize koltuklarının renginin ve kumaşının değişmesini istediğini belirterek ulaştı, kendisine moda olan ve dayanıklı kumaşlar hakkında görüşlerimizi belirttik. Müşterimizin isteği doğrultusunda koltuğunu yeniledik.


Koltuk kaplama ve döşeme atölyemizden sizlere birkaç video göstermek isteriz, koltuklarınızı kaplatmayı seçtiğiniz atölyenin deneyimli olması sizin için ve koltuklarınız için önemlidir;


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.