Koltuk Kaplama

İzmir Koltuk Kaplama : Trend Modeller 2022

Günümüzde artık eskiyen klasik koltuk takımlarını atmak yerine, değerlendirip yenileyip kaplatmak epey revaçta. İzmir koltuk kaplama hizmeti veren atölyemiz, sizlere son model kumaş ve renklerle hizmet sunmaktadır. Sizlerde yaptığımız koltukların öncesi ve sonrasına bakarak, fiyat almak ve soru sormak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız .

Klasik koltuk takımı kaplanmadan önce
Klasik koltuk takımı kaplandıktan sonra

Kaplanan koltuk takımları mağazadan yeni alınmış gibi yepyeni olmaktadır. Ustalık ve işçilik gerektiren kaplama işi mükemmel sonuçlar için profesyonel atölyelere teslim edilmeli. 18 yıllık tecrübemiz ile sizlere mükemmel sonuç ve hizmet sunan İzmir koltuk kaplama firmamız ile garantili hizmet alabilirsiniz.

Koltuğunuzu nasıl kaplatacağınız konusunda kararsızsanız sizlere fiyat bilgisi, 2022 yılının koltuk kaplama modelleri ve hizmet öncesi ve sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiğini kısaca anlatalım. Koltuklarınızın istediğiniz renk ve modelde olması kaplandıktan sonra mobilyalarınızdan memnun olmanıza yardımcı olur. Bu yüzden hizmet satın almadan önce ortalama bir karar vermeniz çok önemlidir.

2022 Yılında Moda Olan Koltuk Kaplama Kumaşları

Kumaş seçimi koltuklarınızı kullanırken sadece göz zevkinizi etkilemez aynı zamanda onları kullanırken hissedeceğiniz konforu doğrudan etkiler. Moda ve zevkinize hitap edecek renk ve dokudaki kumaşları seçmenize yardımcı olmak için sizlere koltuk kaplama kumaşlarını anlatalım. Doku ve kumaşı belirledikten sonra rengi seçebilirsiniz.

Nubuk Kumaş ; Bu kumaş türünde deri kullanılmaktadır. Derinin yüzey kısmının işlenerek elde edilen nubuk kumaş koltuklarınıza asil bir hava katacaktır. Pastel renklere sahip olan bu kumaş evinizde daha natürel ve dingin bir ortam oluşturacaktır.

Nubuk Kumaş

Tay Tüyü Kumaş ; Kadifemsi dokusu olan bu kumaş sizleri bulut yumuşaklığında bir koltuğa oturma imkanı sağlayacak. Görüntüsü itibariyle saygınlık göstergesi olan bu kumaş ile İzmir koltuk kaplama hizmeti aldığınızda çıkan sonuç sizleri memnun edecektir.

Tay Tüyü Kumaş

Alkantara Kumaş ; Temizlik konusunda avantajlı olan kumaşlardan birisidir. Koltuk kaplama hizmeti için en çok tercih edilen kumaşlardan olan Alkantara polyester ve poliüretandan oluşan ipliklerden imal edilmektedir. Dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanabilirsiniz.

Alkantara Kumaş

Keten Kumaş ; Bir başka en çok tercih edilen kumaş türü olan keten, bir defa döşettikten sonra size uzun yıllarca tamir masrafı çıkarmayacak kaliteli ve dayanıklı kumaş türüdür.

Keten Kumaş

İzmir Koltuk Kaplatma Firması

Her model koltuklarınız için bizden hizmet ve tavsiye alabilirsiniz, yılların deneyimi ile koltuğunuza özel vereceğimiz tavsiyeler ile koltuğunuzun öncesi ve sonrasına inanamayacaksınız. Bizlere güvenen birçok müşterimizin yorumlarını okuyup kararınızı verebilirsiniz.

İzmir’in birçok noktasından koltuklarınızı alıp kaplanmış şekilde evinize geri getiriyoruz. Sizler sadece kumaşınızı tercih edin geri kalan bütün işler bizim hizmetimize girmektedir. Garantili işçilik ile koltuğunuzu içiniz rahat bir şekilde uzun yıllarca kullanabilirsiniz.

İzmir koltuk döşeme olarak nice mutlu yıllarda, yenilenmiş koltuğunuzda huzur içinde oturmanızı temenni ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.