Koltuk Kaplama

Chester Koltuk Döşeme

Chester koltuk döşemeChester koltuk takımları, eskiye dönüşle birlikte son yılların en çok tercih edilen modellerinden oldu. Aslında bizce chester koltukların modası hiçbir zaman son bulmayacak. Onları atmak yerine geri kazanmak için İzmir koltuk kaplama olarak hizmetinizdeyiz. Eskiyen chester koltuklarınızı modern bir yeni yüze kavuşturabilirsiniz.

Bunun yanı sıra koltuklarınızı yeni bir desen ve renkle kaplatmak yeni bir koltuk almaktan çok daha karlı bir uygulama. Eğer siz de yeniliğe ihtiyaç duyuyorsanız bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İzmir koltuk döşemesi hizmeti verdiğimiz yenilenmiş koltuk.

Chester Koltuk Döşeme Nasıl Yapılır?

Chester koltuk kaplama, özen ve tecrübe gerektiren bir yenileme işlemidir.

Chester koltuk kaplama uygulamasında öncelikle eski kumaşı sökerek minderleri yeniliyoruz. Kullandığımız malzeme, polyester lif dolgulu oturma minderi ve yüksek esnekliğe sahip süngerleriyle konforlu bir oturma sağlar. Daha sonrasında seçmiş olduğunuz kumaşın kaplamasını sağlıyoruz. Kumaş seçiminde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, dilerseniz koltuk kaplama modelleri yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Chester Koltuk Takımı

Chester koltuklar 1912 yılında Birleşik Krallığa seyahat eden İtalyan Renzo Frau tarafından tasarlanmıştır. Burjuva sınıfını hedef alarak tasarlanan İtalyan Chester koltuklar ilk olarak deri kumaşla üretiliyor. Yıllarca popülerliğini arttırarak günümüzde dünyanın her yerinde farklı kumaş ve çeşitlerde kullanılmaya devam ediyor.

Modern Chester Koltuk

Ortaya çıkışının ardından bir asırdan fazla zaman geçti. İtalyan markası Chester tasarımcı Lazzeroni’den klasiği yeniden gözden geçirmesini istedi. Lazzeroni “Orijinal kimliğini ve ruhunu korurken Chester kanepeyi daha çağdaş hale getirmeye çalıştım. Bu, çok modern mekanlarda da yaşayabilen zamansız bir ikon.” Böylece klasiğin yerini kadifemsi veya keten kumaşlarla yapılan daha modern chester koltuklar aldı.

Farklı renk ve modellerle döşenmiş renkli tercihlerle evinizi keyiflendirebilirsiniz.
Gri ve keten kumaşla kaplanarak tamamen modern ve yepyeni bir hava katılmış chester koltuk.

Deri Chester Koltuk Takımı

Chester koltuğun ilk tasarımı deri olarak yapılmıştır. Deri Chester koltuk dediğimizde aklımda koltuğun arkasında büyük bir kütüphane beliriyor. Bu da koltuğun algımda kaliteli bir izlenime sahip olmasına neden oluyor. Deri Chester koltuklarda genel anlamda kahverengi, bordo, siyah ve yeşil renkleri tercih ediliyor. Ağır ve hoş bir hava katmasının yanında temizliği kolay ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir modeldir.

Siyah Chester Takım
Deri Chester Koltuk Kaplaması

Daha fazla fikir edinmek isterseniz sizin için hazırladığımız videoları da buraya bırakıyorum. İzmir’in önde gelen firması, İzmir koltuk döşeme olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.